VODA

Firma provádí rozvody vody v rodinných domech a v technických budovách. Dále montujeme  odpadní potrubí. K rozvodům vody nejčastěji používáme materiál HOSTALEN nebo měděná potrubí. Pro konstrukci odpadního potrubí se nejvíce osvědčily produkty firmy DYKA.

 

  

ÚPRAVA VODY

Ze zkušenosti víme, že potrubím pitné vody jsou unášeny částice  pevných látek (rzi, písku), které se usazují na stěnách potrubí a způsobují obávanou důlkovou korozi, zanášejí domovní rozvody, poškozují zvláště jedno-pákové baterie, dochází k zanášení praček a myček, ohřívačů vody, splachovačů, kotlů topení. Aby se těmto nepříznivým jevům účinně zabránilo, je úprava vody nutná !

Nabízíme proto prodej, montáž a servis vynikajících filtrů firmy JUDO, které vodu čistí mechanicky, postarají se o bakterie a upraví také další důležité vlastnosti vody ( tvrdost, pH - reakce ) tak, že už nebudete muset  mít obavy jak o své zdraví, tak o drahé domácí spotřebiče a rozvody. Vaše investice vložená do filtrů JUDO se Vám brzy vrátí v podobě úspor za různé náplně do myček a do praček a především ve Vašem zdraví. Firma Montop Vám nabízí širokou škálu filtrů s různým stupněm filtrace ve všech cenových kategoriích.

Kompletní systém domácí úpravny vody zobrazíte kliknutím na náhled.

                                 

Technické parametry se dozvíte na stránkách našich dodavatelů, jimiž jsou:

      EKOPLASTIK        DYKA        GEBERIT        ARTEL-KOSTECKA